1 / 4
Безконтактен инфраред топломер + бесплатна достава
999 МКД
16.12.2020 09:34

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Безконтактен инфраред топломер сега достапен по цена од 999.00 ден
Нарачајте на ☎️ 078 930 335 (достапни и на вибер)
www.onlineshopping.mk
Практичен за употреба
Автоматски сензор се активира на темепература +37.5° со трепкање на дисплејот
Ппогоден за мерење на температурата кај деца и возрасни,а исто така се користи и за мерење на температурата на разни објекти и површини: температурата на водата за капење, храна/млеко за бебето, собна температура итн.Брзо и едноставно мерење без телесен контакт

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам