1 / 1
Kompjutersko biro - Novo
2.500 МКД
Со вклучен ДДВ
29.09.2021 10:30

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер - Црна боја
комбинирана изработка од метални профили и иверка
рамна работна површина погодна и за пишување
дополнителна лизгачка полица на извлекување
дополнителна практична фиксна полица
цврсто, компактно и лесно преносливо со подвижна основа со 4 тркалца
фабричка подготовка за брза и лесна монтажа, вклучени се и сите потребни елементи за монтажа

Димензии на биро: 60cm(д) x 48cm(ш) x 74cm(в) (висина до најгорната полица 118cm)

Moznost za on-line plakanje i dostava po posta.

Cena: 2500 denari.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Маси

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

USB 3.0 to Ethernet Adapter 1000Mbps - Novi

900 МКД

Gaming Mouse Optical 3200dpi Braided Cable 6 buttons - Novi

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам