1 / 5
Filtracija i procistuvanje na industrisko maslo
1 МКД
28.03.2022 08:13

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Алфатек ДООЕЛ Скопје е застапник за фирмата HY-PRO за филтрација и прочистување на масло.
Иновативниот развој на филтер елементите се основата на производите на Hy-Pro. Од подобрувањето на хидрауличните и индустриски масла преку нашите елементи за филтритање, и опрема за филтрирање до запирањето на дефекти на опремата и застој во намалувањето влијанието врз животната средина од употребата и отстранувањето на индустриските течности. Нашите стручни претставници обезбедуваат обука на самото место, преку стратегии за решавање на најтешките контаминации во индустријата.
Алфатек како генерален застапник за производите на HY-PRO, покрај производите, нивно одржување и сервис, нуди и специјализирана обука. Нудиме решенија за филтрација на масло, решенија за дехидрација ( отстранување на вода од масло). Во нашата понуда влегуваат филтер елементи кои задоволуваат најразлични микронски вредности на филтрација за задоволување на бараната чистота на масло, комплетни системи за филтрација и дехидрација на индустриско масло.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Alphatech
Ул. Никола Парапунов, бр.41 (Макотекс, зг. 5/III/59)
Потврден огласувач
078206668 / 070330584/ 071371326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам