1 / 11
CIZMI PLANIKA DZONOVI GONOVI
1.500 МКД
Цената е фиксна
16.12.2020 16:00

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SERVIS CEVLAR TUFO , VI NUDI ZAMENA NA DZONOVI ZA SITE VIDOVI CIZMI I BILO KAKVA POPRAVKA

ZAMENA NA DJONOVI ZA PLANIKA CIZMI CENATA E 1500 DEN

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

Cevlar klucar TUFO
Потврден огласувач
071836037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам