1 / 4
Opel agila za delovi
350 €
Цената не е фиксна
19.06.2022 08:09

Струга / Струга

Prodavam opel agila 1.0 12v za delovi. Motorot nee ispraven Za povece informaci na telefon
070.522.689. 078.845.983

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам