1 / 6
NAD C521BEE Compact Disc Player
По Договор
16.12.2020 22:57

Бутел / Скопје

kako novo cita besprekorno sliki orginalni naknadno vidi gi site moi oglasi
NAD C521BEE
Compact Disc Player (2003-05)
Specifications
Disc format: CD

Digital converter: PCM1710U, delta sigma 20 bit

CD Mechanism: KSS-213C

Frequency response: 5Hz to 20kHz

Dynamic range: 96dB

Signal to Noise Ratio: 106dB

Channel separation: 90dB

Total harmonic distortion: 0.003%

Line output: 2.1V

Digital outputs: coaxial

Dimensions: 435 x 80 x 285mm

Weight: 4kg

Accessories: remote control

Year: 2003

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

YAMAHA CDX-920

0 €

NAD C521BEE Compact Disc Player

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам