1 / 1
Se prodava plac top plac
40 €
Цената не е фиксна
31.12.2020 13:00

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2295 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava top plac na izlez prema SK, gradezno zemjiste na imoten list so izlez na pat, idealno za domuvanje ili biznis.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleklsandar
Потврден огласувач
072240601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам