1 / 5
Merccedes Tourismo 0350 ZAMENA!!!
7.000 €
02.12.2022 00:44

Битола / Битола

Voziloto e vo odlicna sostojba!!!
Se e ispravno, klima, webasto, retarder, tempomat, tv/dvd/usb/wc...
49+2 sedista
Registrirano
Motor 380ks, menjac shalter 6 brzini
Mozna e zamena za kombe 8+1 ili pogolemo do 20 sedista so vasa ili nasa doplata, isto taka mozno e plakanje na rati po dogovor.
Za poveke informacii javetese
Dejan, 075 888 825

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
075888825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам