1 / 4
Prodavam masina za ford transit 2003 2.0 tdci
450 €
25.07.2022 07:57

Виница / Виница

Prodavam motor od ford transit 2.0 tdci 92kw. motorot e komplet samo falat dizni moze cel ili po delovi..alanser alternator servo pumpa turbo pumpa za visok pritisok

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078273858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам