1 / 7
[BEZ GREPKA] iPhone 8 - 64GB Gold
230 €
Цената не е фиксна
02.02.2021 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 8 - 64GB Gold

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Telefonot e vo odlicna sostojba i nema nikakvi fizicki ostetuvanja. Raboti na site mrezi i telefonot doaga so site dodatoci. Prv gazda.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Podogovor
Потврден огласувач
075586767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам