1 / 4
IKEA Lack клуб масичка бела + бесплатна достава
799 МКД
17.12.2020 15:54

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IKEA Lack клуб масичка бела по цена од 799.00 ден
Нарачајте на ☎️ 078 930 335 (достапни и на вибер)
www.onlineshopping.mk
Код на производ:
304.499.08

Карактеристики на производот
> Материјал: медијапан
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 55 cm
> Ширина: 55 cm
> Висина: 45 cm

Димензии на пакувањето:
> Должина: 75 cm
> Ширина: 55 cm
> Висина: 5 cm

Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 3,90 kg

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам