1 / 1
Плацови во Кичево
35 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2020 18:42

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плацови (минимум1500м2 од овоштарник опфатен со ГУП) во место викано Карамојца. Овоштарникот се наоѓа на 240 метри од патот за Осломеј и на 400 метри од мотел Дарданија. Вкупна површина на парцелата е 18000 м2. Цена 35 евра/м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Миха
Симеон Кавракиров 11-1/3 Скопје
Потврден огласувач
070235872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам