1 / 2
Gumi 315 60 22.5
50 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2021 10:04

Бутел / Скопје

Polovni gumi za kamion

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078292990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам