1 / 4
Samsung Bluray Player BD-D5100 top sostojba kako nov
3.000 МКД
11.10.2021 12:25

Гостивар / Гостивар

Se prodava Samsung Bluray DVD Player BD-D5100. Pleerot e prakticno nov, ne se izgledani 10tina filmovi.

Prifakja originalni BLURAY diskovi, DVD diskovi, DTS AUDIO i mnogu drugi raboti. Prifakja USB.

Cena: 3000 denari

Prakjam po kargo.

Telefon 076 611 972

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

Се продава од:

joco
Потврден огласувач
076 611 972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам