1 / 4
IKEA Lack клуб маса + бесплатна достава
3.599 МКД
18.12.2020 09:10

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IKEA Lack клуб маса по цена од 3,599.00 ден
Нарачајте на ☎️ 078 930 335 (достапни и на вибер)
www.onlineshopping.mk
Код на производ: 001.042.91

Карактеристики на производот
> Боја: црна

Димензии на производот:
> Должина: 118 cm
> Ширина: 78 cm
> Висина: 45 cm..

Димензии на пакувањето:
> должина: 139 cm
> ширина: 80 cm
> висина: 8 cm

Број на пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 18.7 kg

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам