1 / 1
IKEA ALSEDA Табуретка + бесплатна достава
2.699 МКД
18.12.2020 10:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IKEA ALSEDA Табуретка по цена од 2699 ден

Нарачајте на ☎️ 078 930 335 (достапни и на вибер)
www.onlineshopping.mk

Код на производ: 200.339.19
Карактеристики на производот:
> Материјал: листови од банана, челик
> Боја: сиво кафеава
Димензии на производот:
> Седалка, дијаметар: 60 см
> Седалка, висина: 18 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 60 см
> Широчина: 60 см
> Височина: 17 см
Бруто тежина: 4.00 кг

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам