1 / 6
Vikendica vo selo Izvor Kicevo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 09:07

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Selo Izvor

Prodavam vikendica vo selo Izvor Kicevo, vo prekrasen del so preubava priroda..vo blizina od 20 m od patot Kicevo-Ohrid....

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070344171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам