1 / 2
Avent Philips pumpa za odmolzuvanje
7.400 МКД
29.04.2022 06:53

Кисела Вода / Скопје

Epten malku koristena, kako nova. Cuvam i garancija i sertifikati i dr dokumenti.
Kupena 11.000 ja prodavam za 7.500 iako vi deluva visoka cenata VREDI na kvalitetot, ubav vakum stvara i tece ubavo mlekoto. Posle toa moze i da ja prodadete ne ste vo zaguba!
Doagja so gratis sisence

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
071337229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам