1 / 4
Alfa
2.500 €
02.01.2021 13:00

Пехчево / Берово

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirana cela godina so 4 novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078270060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам