1 / 11
IZDAVAM STAN ZA STRANCI
300 €
25.06.2022 12:25

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

PARTIZANSKA

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA MODERNO UREDENA SPALNA SOBA I UBAVA DNEVNA SOBA SO KLIMA URED I PLAZMA TV I POSEBNA KUJNA SO TRPEZARIJA I SITE APARATI PEGLA FEN SUSARA MIKROBRANOVA STANOT E SLOBODEN DO OD 20 AVGUST

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

PETAR
Потврден огласувач
076865521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам