1 / 7
Mercedes 1213
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.12.2020 14:42

Валандово

Se prodavaat delovi za Mercedes 1213
Blok ispraven kako nov
Klipovi skoro novi mnogu malku koristeni
Glava so ventili i dizni ispravna

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
075215595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам