1 / 7
Се продава VW Polo 1.4 55kw 75 ks
1 €
18.12.2020 18:54

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава VW Polo 1.4 55kw 75 ks, колата е купена во Р.Словенија од авто салон и е во супер состојба.
Цена по договор
Лице за контакт
Дарко
070-862-771

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
0038970862771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам