1 / 1
Нови лимови, винкли, носачи и челици
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2021 18:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Продавам: ЛИМОВИ (ЛАДНО ВАЛАН): 1000X2000X0.5 – ЦРН; 1000X2000X0.5 и 250X2500X1.5 – ПОЦИНКУВАН,
ЛИМОВИ (ТОПЛО ВАЛАН):20mm 1260x2100,30mm x1230x -1560mm,60mm x1600x1000
1250X2500X2, 1250X2500X2 S355 , БРОТСКИ ЛИМ 1500X6000X5, 1500X6000X6,1500X6000X3,1500X6000X4, 1500X6000X14, 1500X3000X15 (S335),1000X2000X6 (S235); ВАЛАНИ ЧЕЛИЧНИ НОСАЧИ: UNP 100X6m, 120X12m, 180X12m, 200X12m, 160X12m, 180X12m и 200X12m;
ЧЕЛИЧНИ ЛАДНО ОБЛИКУВАНИ L ПРОФИЛИ (ВИНКЛА): "L"x 45X45X12-4 мм,"L"x 50X50X12-4.5мм, "L"x 40X40X12-3.5мм и "L"x 70X70X12- 6.5мм.; Пуно Железо Челик (C235 должина 6м): Ф16, Ф20, Ф30, Ф36, Ф43, Ф45, Ф46; Безшавни цевки Ф89 должина 7мм дебелина 7мм и Правоаголни челични цевки 10х8 должина 6м дебелина 6мм. ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

J. M.
Потврден огласувач
070213177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам