1 / 2
Калорифер, нов, 3Кw монофазен, техноин
5.500 МКД
18.12.2020 22:14

Кисела Вода / Скопје

Се продава сосема нов некористен калорифер техноин.
Калориферот е со моќност од 3kw и е монофазен...

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
077828551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам