1 / 7
Skii K2 170 cm vo odlicna sostojba
99 €
22.02.2023 23:18

Битола / Битола

Se prodavaat skii K2 170cm so Marker vezovi vo super sostojba,odlicni all mountain skii ,servisirani i podmackani ,spremni za sezonata bez nikakva maana.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
071356075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам