1 / 5
Итно се продава куќа во Тетово
210.000 €
18.12.2020 23:17

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

680 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Итно се продава куќа во Тетово во близина на Текстилното училиште со големина на плац од 680 м2 со две маркици за градба.
Постои можност за спојување на маркиците во една и изградба на зграда од 8 спрата.
Цена 210000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам