1 / 4
MERCEDES 200CDI
11.000 €
17.10.2022 20:13

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes 200cdi ful oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

slobodan
Потврден огласувач
070210519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам