1 / 3
Tajfun za parno
250 €
12.02.2023 09:31

Ѓорче Петров / Скопје

Pogodni se za zagrevanje na golemi prostorii, rabotilnici, servisi itn ima 5 kom

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075206236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам