1 / 12
Gumi schwarble 29x2.25 novi
11.211 МКД
19.12.2020 11:12

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

25 "

Gumi schwarble 29x2.25 novi
Schwalbe smart sam 29 x2.25 novi cena za edna guma 1500 den
Schwalbe rapid rob 29x2.25 cena za edna guma 1500den
Schwalbe touoh tom 29x2.5 cena za edna guma 1500den
Schwalbe smart sam 29 x2.60 cana za dve 3000 den

Polovni gumi
Schwalbe nobby nic 27.5 x2.35 tubeles cena 1300 den
Schwalbe smart sam 28x1.65 nova 1200 den
Maxxis rekon plus 27.5 x2. 80 cena za dve 3000 den
Specialized 700x30c 28 cena za dve 1500 den
Bitwin 27.5 x2.0 polovna 700 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам