1 / 12
arkadna video igra fliperi
280 €
19.12.2020 12:13

Струмица / Струмица

prodavam tri video arkadni igri so po osumsto igri biras igra stavas zeton i igras za igracnici, kafici i za drugi lokali javete se ke se dogovorime./

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Автомати за игри

Се продава од:

giro
Потврден огласувач
071587787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам