KOMPJUTER KOMPLET SO KAMERA, 4GB RAM
80 €
Цената не е фиксна
19.12.2020 18:08

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava kompjuter komplet so nova kamera instalirani I spremen za rabota ili skolska nastava
KOMPJUTER
Ekran
Kamera
Mouse
Tastatura
Kako od salon

Popust samo bez kamera 60 eur

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078500006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам