1 / 9
FORD TRANSIT 2.4TDCI 2006 SO ALUMINIUMSKI PATOS
1 €
05.05.2022 18:03

Виница / Виница

Kamionot e servisiran, registriran i so odlicni gumi.
Ima nov aluminiumski patos pojacan i prefarban za zastita od korozija.
Ima atestirana vlecna kuka

REGISTRIRAN ZA ***B*** kategorija NE TREBA C

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078362750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам