1 / 3
Се продава часовник „Charles Delon“ со 24 каратна позлата
1.900 МКД
20.10.2022 09:02

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава оригинал часовник „Charles Delon“ (QUARTZ) со 24 каратна позлата. Часовникот е женски, работи и е добро сочуван.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
076789553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам