1 / 2
Jakna maska XL
500 МКД
19.12.2021 22:01

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Сина

Jakna ko nova
Broj XL

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
078317528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам