1 / 7
odlična kuca so mnogu golem dvor vo Centar
135.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.01.2023 18:03

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

515 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

515 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

vo neposredna blizina na stara biblioteka

odlicna ponuda vo Agencija "CHANAK"

se prodava kuca so golem dvor,na mnogu ubava lokacija,vo neposredna blizina na stara biblioteka,segashno pekara "GERTA"

Kucata e stara ,no vo dobra sostojba,ne mora da se rushi vo momentot,moze da se zivee uste nekoja godina.
Ima ogromen dvor.
Cel plac ima 515m2.

za info javete se na 078 271 777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

stara Kuca so mnogu povolna cena na 2 Bresta

27500 €

Kuća so golem plac od 1360m2 na odlicna lokacija

600000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам