1 / 6
AC / DC STRUJNA KLESTA MASTECH ednonasocna i naizmenicna
2.000 МКД
Цената е фиксна
20.05.2022 16:03

Битола / Битола

Novi neotpakuvani vo kutija STRUJNI KLESTI, digitalen instrument, unimer, MASTECH, TrueRMS, meri otpor, napon, kusa vrska, ednonasocna i naizmenicna struja do 600A, so silikonski sondi i torbicka-futrola. Imam nekolku parcinja.
Prakjam po Kargo.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

SALE
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам