1 / 11
KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA
1.000 МКД
14.02.2022 12:46

Аеродром / Скопје

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централо

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia
ceni:
Do 4 h 1000 den
24h 1500 den

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Terra Rooms for Rent
Потврден огласувач
078361181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам