1 / 2
Opel Insignia/Astra sigurnosni shtrafovi
2.500 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 09:27

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Opel

Должина:

Останато

Prodavam sigurnosni (zashtitni) shtrafovi za Opel Insignia. Strafovite se kupeni od automakedonija i sum edinstven gazda. GM original.
-Kluchot i shtrafovite se original GM za Opel Insignia
- Odgovaraat i na Opel Astra J 2.0 CDTI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

Slavjan
Потврден огласувач
070382865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам