1 / 1
Alkatel onetouch
1.100 МКД
18.04.2021 09:47

Охрид / Охрид

Марка:

Alcatel

Модел:

Alkatel

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava alkatel odlicno telefonce mnogu malce koristeno pogodno za povozrasni osobi so golemi brojki....raboti na T-Mobile !!!! Baterija drzi min 7 dena !!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078898953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам