1 / 7
Microsoft
По Договор
20.12.2020 22:35

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Windows 7 Ultimate
Windows 7 Professional
Windows 8.1 Pro
Windows 10 pro
Windows 10 home
Windows 10 Enterprise

Microsoft office 2016
Microsoft office 2019

Категорија: Компјутери / Софтвери / Microsoft

Се продава од:

windows
Потврден огласувач
073201900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам