1 / 12
Кречење,Молерај, Бојадисување
75 МКД
09.01.2023 00:31

Скопје Центар / Скопје

TeamPro ви нуди бојадисување на вашиот дом а Исто така ви нудиме Темелно чистење после бојадисувањето

Имаме Екипа за бојадисување(Молери) и друга екипа за чистење (Хигиеничари,ки)

Сето ова го извршуваме Професионално Со наши квалитетни материјали за бојадисување И средства, опрема за чистење

Временски период од 2 до 3 дена што значи мајсторите завршуваат со бојадисувањето во рок од 1 до 2 дена (Во зависност од квадратурата) и наредниот ден се чисти темелно

Искористете ја оваа можност да добиете беспрекорно чист дом
Заштедете време и пари

Закажете термин на📞☎️ 072-242-960

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

TeamPro Cleaning
Потврден огласувач
072-242-960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам