1 / 4
Samsung a5 /samsung a5
5.500 МКД
Цената не е фиксна
20.12.2020 23:24

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

A5

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Sochuvan maksimalno.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
75450901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам