1 / 1
Flame Heater + бесплатна достава
799 МКД
21.12.2020 08:45

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Flame Heater - Најновиот модел на мини греалка достапна сега по намалена цена од 799 ден.

Нарачајте на ☎️ 078 930 335 (достапни и на вибер)
www.onlineshopping.mk

Flame Heater греалката не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штеќер. Може да затопли простор до 20м2.
Спецификации: 1000w, прилагодлив термостат, дигилен LED дисплеј, тивко работење, подесување на брзина, автоматско исклучување.
Погоден за спални соби, канцеларии, бањи, работни места, гаражи.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам