1 / 4
BMW boxer motor oldtimer oldtajmer bokser
149 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2020 09:07

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

Boxer

Километри:

5000

Se prodava BMW boxser motor 700cc.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам