1 / 5
FORD TRANZIT 2007godina
4.000 €
Цената не е фиксна
21.12.2020 09:51

Гостивар / Гостивар

SE PRODAVA KOMBE FORD TRANZIT
- GODINA NA PROIZVODSTVO:2007
- REDOVNO SERVISIRANO SO SERVISNA KNISHKA.
REGISTRIRANO DO 03.07.2021
KOMBETO E KUPENO VO SHVAJCARIJA
KONTAKT TELEFON: 077-891-165

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

INTER-KAFE DOO
Потврден огласувач
077891165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам