1 / 9
FORD TRANZIT 2010 GODINA
6.500 €
Цената не е фиксна
21.12.2020 09:56

Гостивар / Гостивар

SE PRODAVA KOMBE FORD TRANZIT
GODINA NA PROIZVODSTVO:2010
REDOVNO SERVISIRANO SO SERVISNA KNISHKA. CENA PO DOGOVOR
REGISTRIRANO DO 21.07.2021
NOVI GUMI!
NAJGOLEMA NOSIVOST VO KLASATA!
KOMBETO SE NAOGJA VO ODLICNA SOSTOJBA!
KONTAKT TELEFON:077/891-165

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

INTER-KAFE DOO
Потврден огласувач
077891165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам