1 / 7
Ortopetsko pomagalo za kicma
1 €
19.12.2021 21:07

Карпош / Скопје

Kupena vo medikus nova ne nosena cena povolna I po dogovor so anatomska konstrukcija metalna so stegaci za podesuvanje

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

goc
Потврден огласувач
070262864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам