1 / 4
Се продава мармалад од шипки
300 МКД
28.02.2022 23:40

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

Продавам мармалад од шипки правен како за своја душа. Шипките се збирани од најчистите крушевски планински предели. Кој пробал знае за вкусот. Преубаво слатко задоволство. Порачки на 071 278 811 Марија

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Перо Николоски
Потврден огласувач
070308810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам