1 / 2
Objektiv Sony 18-55mm Sam II (A mount)
60 €
Цената е фиксна
08.12.2022 17:41

Бутел / Скопје

Objektivot e kako nov, malku koristen i funkcionalno ispraven. Za detalni informacii na 071 349 970

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Објективи

Се продава од:

volvovv
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам