1 / 3
Handy Heater MINI kalorifer
599 МКД
22.12.2020 19:33

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

✅Најбараната Handy Heater мини греалка која троши само 2 ден. на час
------------------------------------------------
✅Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер.
✅Спецификации: 400w, прилагодлив термостат, 12 часовен тајмер кој се програмира, дигилен LED дисплеј, тивко работење, подесување на брзина, автоматско исклучување.
-Праќаме по карго

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

zvucnici za kola 16ki i 10ki

450 МКД

cetka zo priklucok za cerevo za perejne na koli !

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам